Kontakty

IMECON Containers, a.s.

č.p. 387
763 18 Trnava

IČO: 05661986
DIČ: CZ05661986

Souřadnice GPS:
49.3123622N, 17.8478364E

KDE NÁS NAJDETE


ADRESÁŘ FIRMY

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Statutární ředitel

Ing. Jaroslav Sládek

e-mail: sladek@imecon.cz

 
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Obchodní ředitel

Ing. Jan Krejčí, MBA

mob.: +420 733 530 618

e-mail: krejci@imecon.cz

Provozní ředitel (COO)

Otakar Hrabinec

e-mail: hrabinec@imecon.cz

obchod (tuzemsko, Slovensko)

Lubomír Lukačovič

mob.: +420 736 401 943

e-mail: lukacovic@imecon.cz

obchod (DEU)

Petra Hašková

mob.: +420 737 211 203

e-mail: haskova@imecon.cz

obchod (DEU, Benelux)

Pavel Žíla

mob.: +420 734 400 591

e-mail: zila@imecon.cz

obchod (DEU, Benelux, Švýcarsko)

Markéta Cholečková

mob.: +420 603 431 239

e-mail: choleckova@imecon.cz

obchod (DEU)

Irena Souček

mob.: +420 739 456 125

e-mail: soucek@imecon.cz

Externí obchodníci:

Ing. Petr Fiala (tuzemsko, Benelux, Skandinávie)

mob.: +420 776 235 025

e-mail: fiala@module.cz

VÝROBA

Vedoucí výroby

Ladislav Rafaj

e-mail: rafaj@imecon.cz

Technický ředitel

Vladimír Husák

e-mail: husak@imecon.cz

KOVOVÝROBA

Ing. Richard Cuřín

mob.: +420 733 510 006

e-mail: richard@procontainer.eu

 
ÚČTÁRNA

Všeobecná účetní

Iveta Bartošková

tel.: +420 577 901 662

e-mail: bartoskova@imecon.cz

 
EKONOM

Ekonomický ředitel

Ing. Ladislav Plšek

e-mail: plsek@imecon.cz

 
TECHNICKÉ ODDĚLENÍ A REKLAMACE

Ředitel pro strategii

Jaroslav Matula

e-mail: matula@imecon.cz

 

Reklamace a montáž

David Horňák

mob.: +420 731 417 871

e-mail: hornakd@imecon.cz

NÁKUP

Všeobecný nákup

Milan Sládeček

mob.: +420 604 205 630

e-mail: sladecek@imecon.cz

Elektro

Pavel Kubíček

mob.: +420 734 750 948

e-mail: kubicek@imecon.cz

Vodo-topo

Svatopluk Mikl

mob.: +420 737 274 365

e-mail: mikl@imecon.cz