Kontakty

IMECON Containers, a.s.

č.p. 387
763 18 Trnava

IČO: 05661986
DIČ: CZ05661986

Souřadnice GPS:
49.3123622N, 17.8478364E

KDE NÁS NAJDETE


ADRESÁŘ FIRMY

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Statutární ředitel

Ing. Miloň Miller

 
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Provozní ředitel (COO)

Otakar Hrabinec

e-mail: hrabinec@imecon.cz

komunikace v jazycích: Čeština English Deutsch Русский

obchod (tuzemsko, Slovensko)

Lubomír Lukačovič

mob.: +420 736 401 943

e-mail: lukacovic@imecon.cz

obchod (DEU)

Petra Hašková

mob.: +420 737 211 203

e-mail: haskova@imecon.cz

obchod (DEU, Benelux)

Pavel Žíla

mob.: +420 734 400 591

e-mail: zila@imecon.cz

obchod (DEU, Benelux, Švýcarsko)

Markéta Cholečková

mob.: +420 603 431 239

e-mail: choleckova@imecon.cz

obchod (DE, UK, Austria)

David Tomanec

e-mail: tomanec@imecon.cz

obchod (Skandinávie, Benelux, HU, UK)

Lukáš Vysloužil

e-mail: vyslouzil@imecon.cz

VÝROBA

Vedoucí výroby

Ladislav Rafaj

e-mail: rafaj@imecon.cz

KOVOVÝROBA

Ing. Richard Cuřín

mob.: +420 733 510 006

e-mail: richard@procontainer.eu

 
ÚČTÁRNA

Všeobecná účetní

Iveta Bartošková

tel.: +420 577 901 662

e-mail: bartoskova@imecon.cz

 
Objednávky montáží

IMECON Containers, a.s.

Trnava 387, 763 18 Trnava
Česká republika

e-mail: strzinek@imecon.cz

 
Autorizované montáže ze strany IMECON Containers a.s. pro vás zajistí p.Stržínek. V případě provedení montáží 3tích stran bez autorizace společností IMECON Containers a.s., neneseme žádné záruky ani garance za provedené dílo a jiné mechanické či funkční vady.
TECHNICKÉ ODDĚLENÍ A REKLAMACE

Ředitel pro strategii

Jaroslav Matula

e-mail: matula@imecon.cz

 

Reklamace a montáž

Radim Stržínek

mob.: +420 604 431 360

e-mail: strzinek@imecon.cz

Kvalita

Jaroslav Polách

mob.: +420 739 005 750

e-mail: polach@imecon.cz

 
NÁKUP

Všeobecný nákup

Milan Sládeček

mob.: +420 604 205 630

e-mail: sladecek@imecon.cz

Elektro

Pavel Kubíček

mob.: +420 734 750 948

e-mail: kubicek@imecon.cz

Vodo-topo

Svatopluk Mikl

mob.: +420 737 274 365

e-mail: mikl@imecon.cz